CRES – Igralište Dari. Gledatelja: 80. Sudac: Kukuljan (Podkilavac).
Strijelci: 0:1 – Fatić (15), 0:2 – Babić (16), 1:2 – Pašuld (77).
CRES: Zmajla, Brnić (od 68. Pašuld), Omerović, Crnovršanin, Inić, A. Zubović (od 54. Kovačić), Francetić, Kučinić, Petrović (od 46. Martuslović), Cianci, Žarić. Trener: Cunjak.
LOŠINJ: Popović, Valenčić, Erceg, Udović, Gršković, Kauzlarić, T. Mrvac, Belobrajdić (od 69. Faflja), Jerneić, Fatić, Babić (od 90. Abramov). Trener: Tkalčević.
Žuti kartoni: A. Zubović, Inić, Cianci, Martuslović, Crnovršanin (Cres), T. Mrvac, Udović, Belobrajdić, Valenčić, Babić (Lošinj).
Crveni karton: Udović (50, drugi žuti).

Gosti su poveli u 15. minuti, kada se nakon udarca iz kuta najbolje snašao Edin Fatić i svladao iskusnog vratara Zmajlu. Već u sljedećoj akciji, Boško Babić našao se na karakterističnom mjestu na uglu kaznenog prostora, te otamo opalio poluvisoku loptu u suprotni kraj Zmajlinih vrata – 0:2.

“Kuhalo” se već tijekom prvog poluvremena, kada je Milan Kukuljan počeo dijeliti kartone, a zbog dva žuta, van igre morao je Alen Udović već u petoj minuti nastavka. Međutim, to nije imalo rezultatski utjecaj – utjehu “Cresu” dao je Hrvoje Pašuld u 77. minuti, no ostalo je na tome; bodovi idu preko osorskog mosta. (www.otoci.net)